Wyniki Konkursu dla Nauczycieli od BMW Group Polska!

Z ogromna radością ogłaszamy wyniki Konkursu dla Nauczycieli od BMW Group Polska!

Zadaniem Konkursowym było przeprowadzenie i nagranie ciekawej oraz angażującej lekcji z wykorzystaniem materiałów szkoleniowych od BMW Group Polska.

W wyniku obrad Komisja Konkursowa wyłoniła głównego zwycięzcę Konkursu oraz trzech nauczycieli, którzy również otrzymają nagrodę! Nagrodą jest udział w szkoleniu BMW Driving Experience.

Zwycięzcą Konkursu dla Nauczycieli Szkół Technicznych od BMW Group Polska został:

• Pan Krzysztof Podosek z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "CK Technik" w Kielcach, który zrealizował lekcję: „Geometria kół i jej wpływ na prowadzenie pojazdu na przykładzie zawieszenia F56 w BMW serii 2 Grand.”

Decyzją Komisji Konkursowej nagrodę główną otrzymują także następujący Nauczyciele:

• Pan Karol Mróz z Zespołu Szkół Samochodowych im. Stanisława Syroczyńskiego w Lublinie, który zrealizował lekcję pt. „Nowoczesny infotaiment oraz komfortowy dostęp do pojazdu.”
  • Pan Mirosław Mital z Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu, za lekcje o temacie: „Budowa, zasada działania czujników stosowanych w pojazdach samochodowych.”
  • Pan Dariusz Jopek z Zespołu Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej, za lekcje pt. Elektromechaniczny układ kierowniczy ze wspomaganiem. Lekcja przeprowadzona była z klasa 3S ksztąłcacą się w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych.

Dziękujemy za pomoc w realizacji filmu Panu Andrzejowi Zygmuntowi, za konsultację Panu Krzysztofowi Bierzyńskiemu, oraz wszystkim uczniom zaangażowanym w realizację filmu.

Wyniki Konkursu dla Nauczycieli od BMW Group Polska!