ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Rekrutaca na stanowisko Automatyka

Opis stanowiska
– Codzienna kontrola maszyn i urządzeń w zakresie układów automatyki i instalacji elektrycznych
– Obsługa i monitorowanie sterowników SIEMENS S7-300, S7-1200, S7-1500
– Przeprowadzanie analizy programów w językach graficznych LAD, FBD
– Przeprowadzanie prac prewencyjnych w zakresie automatyki i elektryki
– Diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii i usterek
– Ścisła współpraca z operatorami maszyn wydziałów produkcyjnych

Wymagania:
– Wykształcenie – średnie techniczne
– Mile widziane doświadczenie w obszarze automatyki w firmie produkcyjnej
– Uprawnienia elektryczne do 1 KV (uprawnienia powyżej 1kV będą dodatkowym atutem)
– Umiejętności programowania sterowników PLC
– Znajomość systemów automatyki przemysłowej (falowniki, serwonapędy, pneumatyki, hydrauliki)
– Doświadczenie w posługiwaniu się przyrządami pomiarowymi i elektronarzędziami
– Umiejętności korzystania z dokumentacji technicznej

Oferujemy:
– Pracę w firnie o ugruntowanej pozycji na rynku
– Umowę o pracę
– Kartę Multisport
– Dodatkowa opiekę medyczną
– Produkty firmowe na święta

Link strony internetowej w  celu uzyskania dokładniejszych informacji.