ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Wyniki egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym

Wyniki egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym8 września 2023 r. w godzinach 08:00 - 10:00 w serwisie ZIU udostępnione zostaną wyniki egzaminu maturalnego dla każdego zdającego. Obowiązują loginy i hasła przekazane w bieżącym roku szkolnym.

 

 

Czytaj więcej...

Zebrania z rodzicami

Zebrania z rodzicamiSzanowni Rodzice,

Serdecznie zapraszamy na zebrania, które odbędą się dnia 12 września 2023 r. o godz. 1630 w salach lekcyjnych według poniższego harmonogramu:

 

 

Czytaj więcej...

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024W poniedziałek, 4 września br. w naszej szkole odbyła się Inauguracja Roku Szkolnego 2023/2024. Szczególnie ciepło witaliśmy w murach Zespołu Szkół Technicznych uczniów klas pierwszych - dla których był to pierwszy dzień w nowej szkole.

 

 

 

Czytaj więcej...

AKADEMIA WSB - Twoje sukcesy, nasza misja: Oferta pomocy edukacyjnej i finansowej podczas studiów

Akademia WSB nieustannie działa na rzecz tworzenia sprzyjającego i przyjaznego środowiska dla studentów z niepełnosprawnością. Począwszy od adaptacji pomieszczeń i dostosowania ścieżki nauczania, aż po organizację warsztatów i sesji doradztwa psychologicznego oraz zawodowego. Pełnomocnik wraz z zespołem  Biura ds. Osób z Niepełnosprawnością stoi na straży pełnego wsparcia na każdym etapie studiów, oferując stypendium dla Osób z Niepełnosprawnością, pomagając w złożeniu dokumentów  o stypendium  z PFRON w ramach programu „ Aktywny samorząd”.

Czytaj więcej...

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 odbędzie się dnia 4 września 2023 r.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024Uczniów klas pierwszych zapraszamy na salę gimnastyczną o godzinie 9.00, a uczniów pozostałych klas na spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych o godzinie 10.00 według harmonogramu.

 

 

Czytaj więcej...

Dofinansowanie zakupu podręczników

booksUczniowie Zespołu Szkół Technicznych posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego są uprawnieni do skorzystania z Rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023-2025.

Do kogo kierowana jest pomoc?

 

 

Czytaj więcej...