I Wojewódzki Turniej Młodych Mechaników VR

Zespół Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej, reprezentowany przez Filipa Lubomskiego i Łukasza Skrzelowskiego, kształcących się na kierunku technik pojazdów samochodowych, zdobył pierwsze miejsce w "I Wojewódzkim Turnieju Młodych Mechaników VR"

Filip Lubomski i Łukasz Skrzelowski - Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej - pierwsze miejsce w "I Wojewódzkim Turnieju Młodych Mechaników VR"

W turnieju wzięło udział 20 drużyn z całego województwa – młodych adeptów mechaniki samochodowej.

Konkurencje turniejowe zawierały zadania praktyczne oraz testy teoretyczne, z wykorzystaniem aplikacji ProfiAuto.pl Serwis VR.

• oświetlenie samochodowe – test wiedzy
  • akumulatory samochodowe – test wiedzy
  • zawieszenie – amortyzatory – zadanie praktyczne
  • regeneracja zacisków – zadanie praktyczne