3 Lotniskowe Targi Zawodoznawcze Kraków Airport

Dnia 22 mara 2022 r. uczniowie ZST klas obsługi portów i terminali 3EG i 3EBG pod opieką nauczycieli: mgr Marty Góralskiej, mgr Justyny Renkowskiej i mgr Iwony Wilk uczestniczyli w transmisji on-line w godz. 8.00-14.15, za pośrednictwem kanałów: www.facebook.pl/CELKRK oraz www.youtube.com/user/KRKAirport. Transmisja ta była dostępna tylko w dniu wydarzenia.

Wydarzenie było organizowane w ramach projektu „SPINaj naukę” dofinansowanego z Programu „Społeczna Odpowiedzialność Nauki” Ministra Edukacji i Nauki.

3. Lotniskowe Targi Zawodoznawcze Kraków Airport było jedyną okazją w Polsce, by w jednym miejscu spotkać przedstawicieli 40 służb lotniskowych i zapoznać się z procedurami rekrutacyjnymi na poszczególne stanowiska.

Uczniowie dowiedzieli się: Czym zajmuje się agent holdingowy? Jaką rolę pełni marszałek? Co kryje się w strefie zastrzeżonej? Na te i wiele innych pytań odpowiadali pracownicy oraz inne służby pracujące w największym regionalnym porcie lotniczym w Polsce - Kraków Airport.

3 Lotniskowe Targi Zawodoznawcze Kraków Airport