Laureaci konkursu na plakat z okazji Europejskiego Dnia Języków

Znamy już laureatów konkursu plastycznego zainspirowanego Europejskim Dniem Języków w Znamy już laureatów konkursu plastycznego zainspirowanego Europejskim Dniem Języków w Zespole Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej.

Najbardziej pomysłowy i merytoryczny plakat przygotował Jakub Bławat (3A). Drugie miejsce zajął Dawid Kostecki (4BC), a trzecie Jakub Zaława (3C). Uczniowie kształcą się na kierunkach technik mechatronik i technik pojazdów samochodowych).

Uczniowie otrzymali dyplomy oraz gadżety ufundowane przez wydawnictwa językowe. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Organizatorami konkursu były nauczycielki języków obcych: Anna Cieślik, Aneta Majdzik, Monika Małagowska.

Laureaci konkursu na plakat z okazji Europejskiego Dnia Języków