ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Spotkanie uczniów w ramach projektu polsko-tureckiego

22 listopada uczniowie klasy 3EB (technik eksploatacji portów i terminali) mieli możliwość poznać swoich tureckich rówieśników oraz wymienić się podstawowymi wiadomościami na temat swoich krajów. Uczniowie prezentowali swoje kraje w języku angielskim i niemieckim. Przygotowali prezentacje na temat położenia geograficznego oraz symboli narodowych tj. flagi, godła i hymnu.

Spotkanie online odbyło się w miłej atmosferze pod okiem nauczycieli języka angielskiego (Anna Cieślik, Serdar Mercan) oraz języka niemieckiego (Aneta Majdzik, Belgin Tepe). Następne spotkanie z kolejną grupą będzie na temat historii Polski i Turcji.

Strona internetowa partnerskiej szkoły to www.atayurt.com

 

Spotkanie uczniów w ramach projektu polsko-tureckiego

Spotkanie uczniów w ramach projektu polsko-tureckiego

Spotkanie uczniów w ramach projektu polsko-tureckiego