Piknik motoryzacyjny i akcja "Oddaj Krew"

Konkurs : Pokaż swoją brykę

Zespół Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej serdecznie zaprasza w dniu 11 kwietnia na imprezę plenerową w klimacie motoryzacyjnym wraz z akcją "Oddaj Krew".

Dla uczestników i odwiedzających gości zaplanowanych jest wiele atrakcji, między innymi wystawa nowych modeli aut wiodących marek, samochodów rajdowych i tuningowanych, pokazy demo car znanego producenta sprzętu car-audio, pokazy ratownictwa medycznego, pokazy judo.

Przewidziane są również konkursy z nagrodami. Pomiędzy przygotowanymi przez organizatora atrakcjami każdy chętny będzie mógł oddać krew. Szczytny cel oddania krwi nie tylko może, ale kiedyś na pewno uratuje komuś życie.

Szczegółowy plan imprezy:

9:00 - przyjazd ambulansu z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach
9:30 - otwarcie akcji krwiodawstwa przez dyrektora szkoły mgr Tadeusza Prochownika i zaproszonych gości
10:00 - prezentacje samochodów: Opel, Chevrolet, Fiat, Hyundai, Seat, Citroen, Mazda, Peugeot, Kia
10:30 - pokaz Dąbrowskiego Klubu Tuningowego, prezentacja profesjonalnego nagłośnienia samochodowego przez firmę Sound Park
11:00 - pokaz ratownictwa medycznego - Wyższa Szkoła Planowania Strategicznego
11:30 - pokaz judo zorganizowany przez Klub Judo Będzin
12:00 - „Uczniu pokaż swoją brykę"
13:00 - konkursy z nagrodami
15:30 - rozdanie nagród