Zrób coś dobrego na święta !

Od 15 lat w ramach programu Godne Dzieciństwo, PCK organizuje Czerwonokrzyską Gwiazdkę – czyli ogólnopolską akcję pomocy świątecznej dla potrzebujących. Pracownicy i wolontariusze PCK wydają paczki z żywnością, środkami czystości, odzieżą i zabawkami, organizują spotkania opłatkowe i wieczerze wigilijne, a dla najmłodszych spotkania z Mikołajem. Odwiedzają także osoby chore, samotne i starsze.
Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych wspólnie z opiekunem PCK - J. Renkowską wiedzą, że święta to szczególny okres, kiedy dzielimy się radością z bliskimi, ale i z potrzebującymi, więc postanowili zrobić w szkole świąteczną zbiórkę pieniędzy. Dziękujemy za każdy grosz i pamiętajmy, że każdy z nas może zrobić coś dobrego dla innych!

Zrób coś dobrego na święta !