Akademia Liderów - Młodzi liderzy poszukiwani!

Szanowni Państwo,

W imieniu Fundacji Świętego Mikołaja zachęcam do przekazania informacji o naborze do Akademii Liderów nauczycielom i zaangażowanym uczniom oraz opublikowania jej na stronie www. Przesyłam plakat zachęcający do dołączenia do programu do powieszenia w widocznych miejscach. Plakat oraz list z ważnymi informacjami można pobrać przez stronę wetrasfer, która służy do bezpiecznego przesyłania dużych plików.

Link do pobrania plakatu i listu: https://we.tl/opkLiHy2NA
Jesteśmy pewni, że wśród swoich ZDOLNYCH, AKTYWNYCH I ZAANGAŻOWANYCH SPOŁECZNIE UCZNIÓW macie Państwo kandydatów do tego wyjątkowego programu.

AKADEMIA LIDERÓW FUNDACJI ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA
W ramach Akademii Liderów uczniowie:
- wyjadą na 10-dniowy, bezpłatny wyjazd szkoleniowy, tzw. Szkołę Letnią (30.07-08.08.2018 r. w Jachrance k. Warszawy),
- wspólnie z tutorami przygotują się do realizacji swojego projektu,
- poznają rówieśników z całej Polski, którzy mają podobne zainteresowania,
- zdobędą 10-miesięczne stypendium na rozwój swoich pasji.

Do Akademii Liderów mogą zgłaszać się uczniowie:
- szkół średnich (16-20 lat),
- osiągający dobre wyniki w nauce (średnia ocen nie niższa niż 4,0 w szkole średniej lub 4,3 w oddziale gimnazjalnym) lub/i mający osiągnięcia naukowe, sportowe lub/i artystyczne,
- wykazujący się zaangażowaniem społecznym,
- mający własny pomysł na realizację projektu.

Dla pierwszych 12 zgłoszonych projektów mamy wyjątkowy BONUS! Ich autorzy będą mieć możliwość bezpłatnego skonsultowania z nami zgłoszonych pomysłów i przesłania ponownie ich modyfikacji, co zwiększy szansę na udział w Akademii.

Swoje projekty społeczne i historyczne uczniowie mogą zgłaszać do 15 maja przez formularz dostępny na stronie www.mikolaj.org.pl/akademia
Z poważaniem,
Joanna Wojdowska (dawniej Miszkiel)
Fundacja Świętego Mikołaja