II Dzień Amerykański w ZST. Spotkanie z Andre Woloshukiem.

Już po raz drugi w ZST mogliśmy obchodzić Dzień Amerykański. 13 kwietnia uczniowie wzięli udział w wyjątkowych warsztatach językowo-kulturowych. Naszym gościem był Andre Woloshuk z USA, stypendysta Komisji Fulbrighta oraz absolwent Purdue University’s Weldon School of Biomedical Engineering.Andre w bardzo ciekawy sposób opowiadał o realiach życia w Stanach Zjednoczonych, porównywał polskich i amerykańskich nastolatków oraz system edukacji. Uczniowie mieli również możliwość wziąć udział w interaktywnym teleturnieju i wykazać się dobrą wiedzą ogólną na temat USA, a przede wszystkim mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności komunikacyjne oraz uczestniczyć w wyjątkowej lekcji języka angielskiego z native speakerem. Był czas na rozmowy i pamiątkowe zdjęcia. Andre miał również możliwość spróbować pierogów i wypieków przygotowanych przez uczennice z klasy IE. Ten niezwykły dzień na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Spotkanie zorganizowała mgr Anna Cieślik we współpracy z mgr Moniką Małagowską oraz mgr Agnieszką Michalczyk.

II Dzień Amerykański w ZST. Spotkanie z Andre Woloshukiem.

Â