Jasełka

W tym roku, zgodnie z tradycją, odbyły się w naszej szkole Jasełka pod tytułem ,,Boże Narodzenie dzisiaj"

Diabły i przedstawiciele różnych zawodów rozważali na temat obchodzenia Świąt Bożego Narodzenia przez współczesnych ludzi.

Wspominali, jak było dawniej i dziwili się, że "ludziska zapomnieli dzisiaj o tym, co najważniejsze".

Rozmowom Aniołów wtórowały kolędy w wykonaniu Dominiki, która grała na instrumencie. Było gwarno i wesoło, a Maryja i Józef tworzyli wyjątkową atmosferę, przypominając nam o tym, co najważniejsze - o Narodzeniu Bożej Dzieciny.

Przedstawienie przygotowało Szkolne Koło Teatralno - Literackie pod opieką Elżbiety Godyń i Marty Góralskiej.

Społeczność naszej szkoły wspólnie śpiewała kolędy kończące spektakl.

Na koniec życzenia: Zdrowia Dobrego, Dostatku, Życia Dobrego w Dodatku, Sławy, Potęgi, Swobody i w Niebie Wiecznej Nagrody!

Jasełka