Zaproszenie na konkurs dla uczniów gimnazjum i szkoły podstawowej.

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej.
  2. Konkurs skierowany jest do uczniów klas III gimnazjum oraz klas VIII szkoły podstawowej.
  3. Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy technicznej wśród uczniów szkół gimnazjalnych i podstawowych oraz rozwijanie zainteresowań i uzdolnień.
  4. Konkurs odbędzie się w formie pisemnej i będzie obejmował zagadnienia z fizyki, chemii, matematyki, informatyki, oraz szeroko rozumianej techniki.
  5. Konkurs będzie miał formę krzyżówki, testu jednokrotnego wyboru i zadania logicznego z matematyki.
  6. Zadania rozwiązują zespoły złożone z dwóch osób. Każda szkoła może wytypować maksymalnie trzy drużyny dwuosobowe.
  7. W przypadku uzyskania jednakowej ilości punktów przez drużyny, przewidziana jest dogrywka w formie testu. W przypadku, gdy ponownie drużyny uzyskają taką samą ilość punktów, o wygranej będzie decydować kolejność oddanych prac.
  8. Czas trwania konkursu 90 minut.
  9. Sponsorami nagród są Wydział Oświaty Urzędu Miejskiego , Arcelor Mittal oraz Zespół Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej.
  10. Zgłoszenia drużyn należy przesłać na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faxem na numer 32 261-00-17 do poniedziałku 18.03.2019r z podaniem listy nazwisk uczniów (drużyn) reprezentujących szkołę oraz nazwisko opiekuna, celem przygotowania dokumentacji.
  11. Dodatkowe informacje można uzyskać pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.