Akcja MEN "Razem na święta"

Szkolne Koło Caritas wspiera akcję MEN "Razem na święta"

Akcja ta zachęca do niesienia pomocy w okresie przedświątecznym, kiedy szczególnie wiele osób czeka na pomoc i wsparcie oraz budowania i umacniania więzi międzypokoleniowych. A także kształtowaniu poczucia odpowiedzialności za drugą osobę.

Prosimy uczniów o podejmowanie następujący działań:

• samodzielne przygotowanie sÅ‚odkich upominków (np. pierniczków) i obdarowanie nimi sÄ…siadów albo osób potrzebujÄ…cych z najbliżej okolicy,
  • przygotowanie ozdób Å›wiÄ…tecznych dla osób z rodziny, najbliżej okolicy, przyjaciół,
  • zaoferowanie pomocy osobom chorym lub starszym w przedÅ›wiÄ…tecznych zakupach,
  • wykonanie kartek z życzeniami Å›wiÄ…tecznymi i przekazanie ich sÄ…siadom (np. wrzucenie do skrzynek pocztowych) - inne inicjatywy

Podjęte działania prosimy dokumentować na zdjęciach i przesyłać na adresy e-mail: danuta. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub czat prywatny na Teamsie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.