Egzamin maturalny w terminie poprawkowym

1. Egzamin maturalny w terminie poprawkowym odbędzie się dnia 24 sierpnia 2021r. o godz. 9.00 w podanych poniżej salach:

Nazwa przedmiotu

Sala egzaminacyjna

sala 8

sala gimnastyczna

sala 109

Język niemiecki

sala 105

1. Zdający zgłaszają się na egzamin najpóźniej na 30 minut przed jego rozpoczęciem z dokumentem ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość.
  2. Każdy zdający powinien mieć długopis (lub pióro) z czarnym tuszem (atramentem) przeznaczony do zapisywania rozwiązań (odpowiedzi). Niedozwolone jest korzystanie z długopisów zmazywalnych/ścieralnych.
  3. Rysunki – jeżeli trzeba je wykonać – zdający wykonują długopisem. Nie wykonuje się rysunków ołówkiem.
  4. Przybory i materiały pomocnicze, które zapewnia szkoła:

JEZYK POLSKI

• sÅ‚ownik ortograficzny,
  • sÅ‚ownik poprawnej polszczyzny.

MATEMATYKA

• wybrane wzory matematyczne.
  1. Przybory i materiały pomocnicze, które przynosi zdający:

MATEMATYKA

• linijka,
  • cyrkiel,
  • kalkulator prosty.
  1. Każda osoba przystępująca do egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym powinna zapoznać się z wytycznymi dla przystępujących do egzaminu maturalnego w 2021 r., które zamieszczone są na stronie szkoły.
  2. Dnia 10 września 2021 r. w godz. od 8.00 do 10.00 w serwisie ZIU udostępnione zostaną wyniki egzaminu maturalnego dla każdego zdającego. Obowiązują loginy i hasła przekazane zdającym w terminie głównym egzaminu.
  3. Świadectwa dojrzałości będą do odbioru w sekretariacie szkoły dnia 10 września 2021 r. od godz. 12.00.

Â