Laureaci Olimpiady z języka angielskiego

Znamy już laureatów IV edycji Olimpiady z języka angielskiego. Najlepsi okazali się uczniowie klasy IVE. Pierwsze miejsce zajął po raz kolejny Maciej Mika, drugie Julia Cholewa. Trzecie miejsce przypadło Darii Cukier (3Eg) oraz Bartoszowi Piekarczykowi (4AB). Laureaci otrzymali dyplomy oraz symboliczne nagrody od Dyrektora Szkoły oraz wydawnictwa Macmillan.

W konkursie wzięło udział 25 uczniów. Poziom był bardzo wyrównany. Uczestnicy mieli możliwość sprawdzić swoją wiedzę oraz umiejętności językowe (rozumienie tekstu słuchanego, czytanego oraz środki językowe) na poziomie średniozaawansowanym.

Konkurs zorganizowali nauczyciele języka angielskiego: mgr Anna Cieślik, mgr Jeremi Białas oraz mgr Monika Małagowska.

Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach językowych.

Laureaci Olimpiady z języka angielskiego