Zakończenie dni otwartych ZST

Uczniowie mogli obejrzeć od wewnÄ…trz budynek szkoÅ‚y, pracownie, którymi dysponujemy, przyjrzeć siÄ™ warsztatom szkolnym oraz zapoznać z codziennÄ… dziaÅ‚alnoÅ›ciÄ… szkoÅ‚y. SzkoÅ‚a to przede wszystkim nauka
i praca, ale również rozwijanie swoich zainteresowań poprzez miło spędzony czas na licznych zajęciach pozalekcyjnych.

Wizyty gimnazjalistów odbywaÅ‚y siÄ™ w obecnoÅ›ci naszych nauczycieli i uczniów, którym można byÅ‚o na bieżąco zadawać pytania i uzyskać wyczerpujÄ…ce odpowiedzi.

Dni otwarte cieszyÅ‚y siÄ™ dużym zainteresowaniem. Z wizytÄ… do szkoÅ‚y przychodziÅ‚y nie tylko caÅ‚e klasy gimnazjalne pod opiekÄ… swoich wychowawców, ale również szkoÅ‚Ä™ mogzwiedzaÅ‚a mÅ‚odzież indywidualnie i z rodzicami.

Dziękujemy wszystkim osobom, które odwiedziły naszą szkołę i zapraszamy wkrótce !!!

Pamiętaj:

Dobra szkoła
Dobra praca
Dobre życie

Zacznij planować swojÄ… przyszÅ‚ość z nami, nie zawiedziesz siÄ™  !!!

ZdjÄ™cia z Dni Otwartych można obejrzeć w galerii