ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Rejestr osiągnięć szkoły 2022-23

Lp.

Rodzaj działań

Termin

Uczestnicy

Opiekun

Uwagi

1.

Europejski Dzień Języków. Lekcja kulturowa. Konkurs na najlepszą prezentację kraju europejskiego. 

27.09.2022

Krzysztof Gorgoń,

Wiktor Miśkiewicz,

Bartłomiej Wojnar,

Wiktoria Przygoda,

Patrycja Gradzińska,

Adrianna Kożmin,

Kamil Kulka,

Szymon Kulawik,

Jakub Kachniarz,

Dawid Kędziora,

Piotr Marzęciak,

Patryk Zamojski,

Roksana Grząś,

Nikola Adamowicz,

Oliwier Dudek,

Igor Piekarski,

Szymon Ranik,

Łukasz Gibałka,

Aleksandra Gredka,

Julita Hejdysz,

Igor Chatys. 

Anna Cieślik, Monika Małagowska, Aneta Majdzik, Jeremi Białas

I m-ce: Krzysztof Gorgoń, Wiktor Miśkiewicz, Bartłomiej Wojnar (4ACg)

II m-ce: Wiktoria Przygoda, Patrycja Gradzińska, Adrianna Kożmin (4E)

III m-ce: Kamil Kulka, Szymon Kulawik i Jakub Kachniarz (4EBg) 

2

Wyjście integracyjne klasy 4EG na film pt. “Avatar” do kina Helios w C. H. Pogoria w Dąbrowie Górniczej.

06. 10. 2022

klasa 4EG

Justyna Renkowska

 

3.

Wyjście klasy 4EG  na film pt.”Orlęta. Grodno 39” do kina Helios w C. H. Pogoria w Dąbrowie Górniczej.

07. 10. 2022

4EG

Izabela Szumiał

 

4. 

II edycja Wewnątrzszkolnego Konkursu na najciekawszy plakat z okazji Europejskiego Dnia Języków 

13.10.2022

Uczniowie Technikum

Anna Cieślik, Monika Małagowska, Aneta Majdzik

I m-ce: Jakub Bławat (3A)

II m-ce: Dawid Kostecki (3A)

III m-ce: Jakub Zaława (4BC)

5.

Projekt edukacyjny “Lekcje z ZUS”

październik - listopad 2022

Uczniowie Technikum

Justyna Renkowska

 

6.

Udział szkoły w kolejnej edycji akcji “Upoluj swoją książkę” - inicjatywa promująca czytelnictwo

02.11.2022 - 30.11.2022

Uczniowie i nauczyciele ZST

Joanna Gumuła

 

7.

Kurs wózków widłowych sponsorowany przez firmą AKMET

04.10.2022 -

14.10.2022

1. W. Mazur 4Eg

2. M. Nowak 4ACg

3. D. Teper 4BC

4. W. Leśniewski 4ACg

5. R. Dobrzyński 4A

6. J. Nawrot 4A

7. I. Piekarski 4BC

8. B. Wojnar 4ACg

9. A. Warmuziński 4BC

10. J. Kozłowski 4ACg

11. D. Gębski 4BC

12. M. Kopczyk 4EBg

13. T. Pięta 4Eg

14. W. Jędrzejewski 4BC

15. S. Dąbrowski 4BC

16. M. Sumara 4ACg

17. P. Czołkos 4BC

18. S. Bobek 4ACg

19. P. Rogulski 4Acg

20. A. Stachura 4ACg

21. B. Dzbanuch 4BC

22. K. Kulka 4EBg

23. K. Jędrzejewski 4BC

I.Piętka - Topolska

 

8.

Zbiórka materiałów szkolnych dla uczniów z uboższych rodzin w ramach PCK

lis-22

Uczniowie ZST

Justyna Renkowska

 

9.

Olimpiada Wiedzy o ubezpieczeniach społecznych ZUS

lis-22

Uczniowie ZST

Justyna Renkowska

 

10.

Egzamin sprawdzający kwalifikacje - wózki widłowe

28.10.2022 r.

1. W. Mazur 4Eg

2. M. Nowak 4ACg

3. D. Teper 4BC

4. W. Leśniewski 4ACg

5. R. Dobrzyński 4A

6. J. Nawrot 4A

7. I. Piekarski 4BC

8. B. Wojnar 4ACg

9. A. Warmuziński 4BC

10. J. Kozłowski 4ACg

11. D. Gębski 4BC

12. M. Kopczyk 4EBg

13. T. Pięta 4Eg

14. W. Jędrzejewski 4BC

15. S. Dąbrowski 4BC

16. M. Sumara 4ACg

17. P. Czołkos 4BC

18. S. Bobek 4ACg

19. P. Rogulski 4Acg

20. A. Stachura 4ACg

21. B. Dzbanuch 4BC

22. K. Kulka 4EBg

23. K. Jędrzejewski 4BC

I.Piętka - Topolska

 

11.

Olimpiada Wiedzy Technicznej

14.11.2022r

Kacper Pniak - 4ACg

Filip Pałasz - 4ACg

Krzysztof Gorgoń - 4ACg

Maciej Nowak - 4ACg

Bartosz Kowalczyk - 4ACg

Jakub Kozłowski- 4ACg

Mateusz Liczban - 4A

S. Knapik - Siemońska

L. Pokora

D. Jopek

 

 

12

Wyjście integracyjne do kina Helios na film Daniela Jaroszka “Johnny”.

06.10.2022

klasa 1S, 1C, 2BC, 4ACg

Katarzyna Szczepańska

Sylwia Knapik - Siemońska

Małgorzata Nanuś

Anna Cieślik

Dariusz Jopek

 

13

Wyjście integracyjne klasy 2BC do Muzeum Śląskiego i pizzerii

07.10.2022

klasa 2BC

Katarzyna Szczepańska

Sylwia Knapik - Siemońska

 

14

Akademia z okazji Święta Niepodległości

10.11.2022

Julita Chejdysz

Sandra Kobińska

Magda Pałachniak

Wiktoria Mazur

Adrianna Koźmin

Emil Łosicki

Maciej Nowak

Eryk Pezda

Jakub Wilk

Igor Piekarski

Klasy: 3C, 4ACg

Katarzyna Szczepańska

Jarosław Chlebica

Dariusz Jopek

 

 

15. 

Akademia z okazji Zaduszek

31.10.2022

Andrzej Paryż,

Dawid Matyjaszczyk,

Konrad Karos,

Marcel Bednarczyk,

Mateusz Dubaj,

Kacper Duch

kl.1A;

Igor Kosicki,

Robert Gorzkowski,

Wiktor Miśkiewicz

kl. 4Acg;

Jakub Sioła

kl. 3Eb,

Bartosz Dzbanuch,

Emil Łosicki

kl. 4Bc,

A. Janikowska, A. Majdzik

 

16

Ogólnopolski konkurs historyczny „Powstanie Zamojskie 1942-43”.

Październik 2022 r.

Uczniowie kl. 7,8 SPdD

A. Janikowska, A. Majdzik

 

17

V edycja Olimpiady języka angielskiego

w ZST

10.11.2022

69 uczniów Technikum 

Anna Cieślik

Jeremi Białas

Monika Małagowska

Zofia Chorążyk

Natalia Krupa

 

18.

Fundusz Inicjatyw Młodzieżowych – projekt „Aktywny i zdrowy uczeń”. 

listopad 2022r.

Cebo Amelia

Olejniczak Rafał

Ponikiewicz Natanael

Połomska Karolina

Piła Norbert

Agnieszka Mucha

Aneta Majdzik

 

 

19.

Obchody Światowego Dnia Rzucania Palenia” 

17. 11. 2022 r.

3E

Agnieszka Mucha

Aneta Majdzik

 

20.

Udział w akcji„Szkoły pełne talentów”.

wrzesień - listopad 2022 r.

cała społeczność szkolna

Agnieszka Mucha

Aneta Majdzik

 

21.

Konkurs na plakat pt. Światowy Dnia Rzucania Palenia”

listopad 2022 r.

cała społeczność szkolna

Agnieszka Mucha

Aneta Majdzik

 

22.

Udział w konferencji " Rynek pracy dla młodych - perspektywy i wyzwania"

21.11.2022r

IS, 2SM, 3S

S. Knapik - Siemońska

K. Rodak

K. Bierzyński

J. Siuda

 

23

Spotkanie online uczniów 3EB z tureckimi uczniami w ramach dwujęzycznego projektu eTwinning “Kultura w pigułce” Część I. 

 

22.11.2022 r. 

Magdalena Pałachniak

Emilia Kula

Wiktor Hajduga

Anna Cieślik

Aneta Majdzik

 

 

 24

Uroczyste wręczenie dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów w MDK w Jaworznie

24.11.2022 r.  

Krzysztof Gorgoń (4ACg)

Magdalena Pałachniak (3EB)
 Anna Cieślik  
 25 Udział w konferencji " Rynek pracy dla młodych - perspektywy i wyzwania".  21.11.2022 r.  IS, IISM, IIIS  

S.Knapik-Siemońska

K.Roda

K.Bierzyński

J. Siuda
 
 26 Egzamin próbny MOT.06 cz. praktyczna 9.12.2022 r.  IVACg/C S. Knapik - Siemońska  
 27  

II spotkanie online uczniów 3EB

z tureckimi uczniami w ramach dwujęzycznego projektu eTwinning “Kultura w pigułce”  
 22.12.22 r.   

Igor Chatys

Kacper Gargasewicz

Wiktoria Moskal

Kamila Minda
 

Anna Cieślik

Aneta Majdzik
Prezentacje na temat historii obu krajów. Największe miasta Polski i nasze najsłynniejsze zabytki.