Spotkania uczniów ostatnich klas z pracodawcami,

W dniach 07.04 i 10.04 w ZST odbyły się spotkania uczniów ostatnich klas z pracodawcami, współpracującymi z naszą szkołą. Przedstawiciele firm - ArcelorMittal oraz Adient, przybliżyli przyszłym absolwentom i potencjalnym pracownikom jak wygląda codzienność w danej firmie, jakie umiejętności brane są pod uwagę oraz przedstawili proces rekrutacyjny. Uczniowie otrzymali informacje na temat ofert związanych z konkretnymi stanowiskami pracy ( elektronik, elektryk, realizator produkcji, operator obrabiarek CNC, ślusarz) oraz zapoznali się z wymaganiami, jakie należy spełnić, by podjąć pracę w danej firmie.

Osoby zainteresowane, mogą zgłaszać się do szkolnego doradcy zawodowego, mgr Sylwii Błachno, do sali B5.

Spotkania uczniów ostatnich klas z pracodawcami