ul. Królowej Jadwigi 12
Dąbrowa Górnicza

Wykaz kadry pedagogicznej rok szkolny 2022/2023

 

Nazwisko i imię Przedmioty
Białas Jeremi język angielski
Bierzyński Krzysztof przedmioty zawodowe grupy samochodowej
Bratek Danuta język niemiecki
Chlebica Jarosław historia, historia i społeczeństwo, historia i teraźniejszość
Chorążyk Zofia język angielski
Cieślik Anna język angielski
Czerwiec Marek informatyka
Derduła Anna  język niemiecki
Godyń Elżbieta język polski, przedmioty zawodowe grupy logistycznej 
Gola - Nowak Agnieszka wychowanie fizyczne
Gosławska Krystyna matematyka
Góralska Marta przedmioty zawodowe grupy logistycznej 
Gumuła Joanna biblioteka
Gurgul Laura biblioteka
Jabłońska - Trzebska Anna pedagog
Janczulewicz Karolina doradca zawodowy
Janikowska Agnieszka  język polski, historia
Jagodziński Tomasz wychowanie fizyczne
Jasiński Zbigniew  wychowanie fizyczne
Jefimow Bożena matematyka
Jędryczek Joanna  fizyka
Jopek Dariusz przedmioty zawodowe grupy samochodowej, przedmioty zawodowe grupy mechatronicznej, przedmioty zawodowe z zakresu robotyki
Kaczmarzyk Piotr przedmioty zawodowe grupy mechanicznej
Knapik-Siemońska Sylwia przedmioty zawodowe grupy samochodowej, przedmioty zawodowe grupy mechatronicznej
Kolera Zbigniew przedmioty zawodowe grupy mechatronicznej, przedmioty zawodowe z zakresu robotyki
Kozioł Waldemar  wychowanie fizyczne
Krupa Natalia język angielski
Landecka Joanna biologia, matematyka
Łukomska Ewa chemia
Majdzik Aneta historia, język niemiecki, wiedza o społeczeństwie
Małagowska Monika  język angielski
Mucha Agnieszka  przedmioty zawodowe grupy logistycznej 
Muszyńska Bożena surdopedagog
Nanuś Małgorzata  język polski
Nowak Anna nauczyciel współorganizujący kształcenie
Nowak Małgorzata  religia
Oleksy Anna psycholog
Pałka Katarzyna język angielski
Persich Iga  fizyka, przedmioty zawodowe grupy mechanicznej, działalność gospodarcza
Piętka - Topolska Iwona przedmioty zawodowe grupy mechanicznej
Pokora  Leszek  przedmioty zawodowe grupy mechatronicznej, przedmioty zawodowe z zakresu robotyki
Poręba Elżbieta nauczyciel współorganizujący kształcenie
Pukacz Aneta nauczyciel specjalista
Radomska Anna  geografia, edukacja dla bezpieczeństwa
Redziak Sebastian bezpieczeństwo i higiena pracy
Renkowska Justyna wiedza o społeczeństwie, podstawy przedsiębiorczości, przedmioty zawodowe grupy logistycznej
Rodak Katarzyna pedagog, pedagog specjalny
Sakowska Barbara informatyka
Sikora Marita matematyka
Siuda Jarosław  przedmioty zawodowe grupy samochodowej, przedmioty zawodowe grupy mechanicznej
Siwek Sebastian  wychowanie fizyczne
Szczepańska Katarzyna matematyka
Szumiał Izabella historia, historia i społeczeństwo
Szyba Aleksandra język angielski
Terlecka Aneta przedmioty zawodowe grupy logistycznej
Wiewióra Aleksandra geografia
Wilk Iwona  język polski, przedmioty zawodowe grupy logistycznej 
Woszczek Marek przedmioty zawodowe grupy mechanicznej
Zasada Seweryn Danuta filozofia, religia
Zemła Artur  przedmioty zawodowe grupy mechatronicznej
Zgoda Zbigniew  przedmioty zawodowe grupy mechanicznej
Zygmunt Andrzej  przedmioty zawodowe grupy samochodowej
Zysek Mirosława przedmioty zawodowe grupy mechanicznej