Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw.

W ramach tego wydarzenia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wielu ciekawych zajęciach. Klasy pierwsze uczestniczyły w warsztacie edukacyjnym Akademii Przedsiębiorczości REVAS: "Przedsiębiorczy uczeń - jak kształtować jego kompetencje? W klasach drugich o szansach i wyzwaniach dotyczących mobilności młodych osób na europejskim rynku pracy wykład wygłosiła pani Anna Stokłosa - przedstawiciel EURES, natomiast podczas warsztatów przygotowanych przez MCIZ tegoroczni maturzyści zdobyli informacje o tym jak przygotować się do wejścia na rynek pracy. Ponadto dla wszystkich zainteresowanych osób działał punkt indywidualnych konsultacji w Mobilnym Centrum Informacji Zawodowych.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości