Gala Finałowa

29 listopada2023 roku uczniowie Zespołu Szkół Technicznych wzięli udział w uroczystej Gali finałowej "Twój Pomysł - Twoja Innowacja". Konkurs był skierowany do młodych przedsiębiorców z Dąbrowy Górniczej oraz wszystkich uczniów z dąbrowskich szkół ponadpodstawowych, którzy mieli zaprezentować swój unikalny pomysł przynoszący prawdziwą zmianę w naszym lokalnym biznesie.

Wśród finalistów konkursu znalazły się trzy najlepsze zespoły, które prezentowały swoje projekty podczas gali finałowej oraz odpowiadały na dość trudne i szczegółowe pytania komisji konkursowej. O zwycięstwie zdecydowało jury oraz publiczność.

Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy! Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję!

Twój Pomysł - Twoja Innowacja